Etkileyici Aşk Sözleri | IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

Hoş Geldiniz IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

IRC Merkezi Forum | Burası IRC sunucuları, sohbet siteleri, IRC forumları, yeni sunucular ve forum siteleri hakkında geniş bir yelpazede paylaşımların yapıldığı bir topluluktur. Sohbet etmeyi sevenler, IRC dünyasına ilgi duyanlar ve farklı sunucuları keşfetmek isteyenler için ideal bir platform sunuyoruz. Deneyimlerinizi paylaşabilir, yeni sunucuları keşfedebilir, ilginç sohbet siteleri hakkında bilgi alabilir ve IRC ile ilgili genel konularda tartışmalara katılabilirsiniz. Aramıza katılarak IRC dünyasının renkli ve dinamik atmosferini keşfetmeye başlayın IRC Forumları IRC Merkezi Mobil Sohbet Siteleri Yeni Sunucular IRC Sunucuları Forum Siteleri IRC Forum Rehberi Unreal Kurulumu Socket Bot Yeni Sohbet Siteleri Mobil Chat Siteleri Teknoloji Haberleri Güncel Haberler Mirc IRC Sunucuları Makaleler ve Paylaşımlar Ücretsiz Script

Yeni Sunucular

Yeni irc Sunucuları ve Yeni irc Sunucu Paylaşımları

Sunucunu Paylaş

IRC/d Sunucunuzu Paylaşın.

Bize Ulaşın

IRC Merkezi Yönetim ve Destek

BilgiShell Sohbet ask kalbim Ayakkabı AskKalbim BizimKiler Sosyal Medya Takipçi Hizmetleri

Etkileyici Aşk Sözleri

Yaren Çevrimdışı

Yaren

Kayıtlı Üye
5 Haz 2023
500
551
Sеn bеnim bugünümе şükür, yаrınımа dua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz dikemeyişimsin.

Sözlerden çok gözlerdedir aşk.

Yanağında açan güle aşık oldu bu can.

Eline almış bir çiçek, sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem ah çiçek aşkı nereden bilecek.

"Eğer yanlış olanı çok sevecekseniz, doğru olanı ne kadar seveceğinizi hayal edin."
- Brandon Stanton

aşk sözleri

Yıldızlar sönene kadar seni seveceğim.

Bana ilk dokunduğunda senin olmak için doğduğumu anladım.

Biri tarafından çok sevilmek insana güç verir, birini sevmek ise seven insana cesaret verir.

Sensiz hayat, çiçekleri ve meyvesi olmayan bir ağaca benzer.

Sana olan aşkım asla bitmeyip, sonsuza kadar sürecek bir yolculuktur.

Hayatım boyunca benimle yürürsen, bu yolculukta ihtiyacım olan her şeyi bana vermiş olacaksın sevgilim.

Kabuslarımı mutlulukla, endişe ve korkularımı sevgiyle değiştirdin

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar, bütün denizler de mürekkep… Yine de senin şiirini yazamam sevgilim.

Aşkı anlamaya çalışma, kim anlamış ki sen anlayasın? Bırak anlamaya çalışmayı, aşkı yaşamak lazım.

Avutamaz olur artık seni, bildiğin şarkılar. Boşanır keder zincirlerinden sular tersin tersin akar.

"’Aşk evcilleştirilmemiş bir güçtür. Onu kontrol etmeye çalıştığımızda, bizi yok eder. Onu hapsetmeye çalıştığımızda, bizi köleleştirir. Anlamaya çalıştığımızda ise kaybolmuş ve kafası karışmış hissederiz."
- Paulo Coelho

"Sevmek ve sevilmek, güneşi her iki taraftan da hissetmek demektir."
- David Viscott

"Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedersin."
- Nicholas Sparks

‘’Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.’’
- Bob Marley

‘’Aşkın olduğu yerde yaşam da vardır.”
- Mahatma Gandhi

aşk sözleri

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazanırdı. O benim kalbimdeyken nasıl aklımdasın diyebilirdim ki…

Herkes kaybettiği kadar içecekse O masadan en son ben kalkarım!

Kalbim navigasyon cihazı değil benim. Götürdüğü her adrese gitmez!

Rakı yanındakiyle içilse de kadeh aklındakine kalkar.

Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime, enkaz bıraktın kalbimde, artçıları ise hala devam etmekte.

Her derde deva olan şey; sarımsak mıydı, sarılmak mıydı? Karıştırdım.

Aşkımızı dağlara yazacaktım; Ama aşkımızdan daha büyük bir dağ bulamadım!

Bana seni unut dediler unuttum, sakın ha seni değil unut diyenleri unuttum!

Harikalardan biriymiş diyorlar Çin Seddi’ne, seni görmeden karar vermek kimin haddine?

Bir elimde gül bir elimde silah. Ya o gülü alıp benim olursun ya da o silahı alıp beni vurursun!

aşk sözleri

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt