Sevgiliye Aşk Sözleri | IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

Hoş Geldiniz IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

IRC Merkezi Forum | Burası IRC sunucuları, sohbet siteleri, IRC forumları, yeni sunucular ve forum siteleri hakkında geniş bir yelpazede paylaşımların yapıldığı bir topluluktur. Sohbet etmeyi sevenler, IRC dünyasına ilgi duyanlar ve farklı sunucuları keşfetmek isteyenler için ideal bir platform sunuyoruz. Deneyimlerinizi paylaşabilir, yeni sunucuları keşfedebilir, ilginç sohbet siteleri hakkında bilgi alabilir ve IRC ile ilgili genel konularda tartışmalara katılabilirsiniz. Aramıza katılarak IRC dünyasının renkli ve dinamik atmosferini keşfetmeye başlayın IRC Forumları IRC Merkezi Mobil Sohbet Siteleri Yeni Sunucular IRC Sunucuları Forum Siteleri IRC Forum Rehberi Unreal Kurulumu Socket Bot Yeni Sohbet Siteleri Mobil Chat Siteleri Teknoloji Haberleri Güncel Haberler Mirc IRC Sunucuları Makaleler ve Paylaşımlar Ücretsiz Script

Yeni Sunucular

Yeni irc Sunucuları ve Yeni irc Sunucu Paylaşımları

Sunucunu Paylaş

IRC/d Sunucunuzu Paylaşın.

Bize Ulaşın

IRC Merkezi Yönetim ve Destek

BilgiShell Sohbet ask kalbim Ayakkabı AskKalbim BizimKiler Sosyal Medya Takipçi Hizmetleri

Sevgiliye Aşk Sözleri

Yaren Çevrimdışı

Yaren

Kayıtlı Üye
5 Haz 2023
500
551
aşk sözleri

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, benimse sana ihtiyacım var.

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

"Mükemmel sevgiyi yaratmak yerine mükemmel sevgiliyi aramak için zaman harcıyoruz."
- Tom Robbins

"Aynı anda iki kişiyi seviyorsanız, ikinciyi seçin. Çünkü ilkini gerçekten sevseydiniz ikinci için düşmezdiniz"
- Johnny Depp

Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen.

"Aşk, düşmanı bir arkadaşa dönüştürebilen tek güçtür."
- Martin Luther King

"Aşk bizim gerçek kaderimizdir. Yaşamın anlamını yalnızken kendimiz bulamıyoruz. Başka biriyle buluyoruz."
- Thomas Merton

"Cesur olmak, karşılığında bir şey beklemeden koşulsuzca birini sevmektir."
- Madonna

"Aşk güzel insanların da korkunç şeyler yapmasını sağlayabilir."
- Jude Deveraux

Aşk Sözleri

Seni severken haddimi aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz, öylesine soluksuz, nefesimi keser gibi…

"Sen bu karanlık ömrümün içine bir sevinç ışığı gibi, kurumaya yüz tutan can veren bir nisan yağmuru gibi birdenbire geldin."
- Sabahattin Ali

Ben seni susayacak kadar, ben sana susayacak kadar, ben seni beni susturacak kadar sevdim...

Şimdi sen bilmezsin ama benim sana dokunmadan sarılmışlığım var.

O kadar güzel bakıyorsun ki bazen, bütün dünya kör olsun istiyorum.

Unuttum sanma! Bir şarkı çıkar yine severim seni.

Güneş doğsun diye dua ediyorum. Çünkü seni görmek için gündüze ihtiyacım var.

Sen benim yarınIarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın.

Yağmur gibi sev beni. Kaçmak mümkün olmasın.

Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.

Aşk Sözleri

Kısa Aşk Sözleri

Ben sadece sevmeyi biliyorum, unutmayı öğrenemedim.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim.

Sen benim kalbimde huzur, sesimde duasın.

Kalbim sana yenildi. Bu ne güzel mağlubiyet çiçeğim.

Çünkü bağımlılık yapan bir çift göze sahipsin.

Geceye ay düşer, aklıma gözlerin. Bu nasıl özlemek. Ucu bucağı yok, dibi yok, sonu yok!

Bütün sesler, bütün yüzler ve bütün gülüşler sana benzemeye başladı. Ya da ben seni özledikçe deliriyorum.

Keşke yanımda olsan da o yanaklarını sıksam.

Gitmek başkalarına karışmaktır. Ne olur gitme!

Aşk Sözleri

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt