Sevgiliye Mektup | IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

Hoş Geldiniz IRCMerkezi | İRC Sunucuları, Sohbet Siteleri, IRC Forumları

IRC Merkezi Forum | Burası IRC sunucuları, sohbet siteleri, IRC forumları, yeni sunucular ve forum siteleri hakkında geniş bir yelpazede paylaşımların yapıldığı bir topluluktur. Sohbet etmeyi sevenler, IRC dünyasına ilgi duyanlar ve farklı sunucuları keşfetmek isteyenler için ideal bir platform sunuyoruz. Deneyimlerinizi paylaşabilir, yeni sunucuları keşfedebilir, ilginç sohbet siteleri hakkında bilgi alabilir ve IRC ile ilgili genel konularda tartışmalara katılabilirsiniz. Aramıza katılarak IRC dünyasının renkli ve dinamik atmosferini keşfetmeye başlayın IRC Forumları IRC Merkezi Mobil Sohbet Siteleri Yeni Sunucular IRC Sunucuları Forum Siteleri IRC Forum Rehberi Unreal Kurulumu Socket Bot Yeni Sohbet Siteleri Mobil Chat Siteleri Teknoloji Haberleri Güncel Haberler Mirc IRC Sunucuları Makaleler ve Paylaşımlar Ücretsiz Script

Yeni Sunucular

Yeni irc Sunucuları ve Yeni irc Sunucu Paylaşımları

Sunucunu Paylaş

IRC/d Sunucunuzu Paylaşın.

Bize Ulaşın

IRC Merkezi Yönetim ve Destek

BilgiShell Sohbet ask kalbim Ayakkabı AskKalbim BizimKiler Sosyal Medya Takipçi Hizmetleri

Sevgiliye Mektup

Yaren Çevrimdışı

Yaren

Kayıtlı Üye
5 Haz 2023
500
551
Birtanem,

Senin mutlu olman için elimden gelen her şeyi yapar, senin bir damla gözyaşın için her şeyi yakarım biliyorsun. Benim için o kadar değerlisin ki, sanki diğer yarım olmuşsun. Sanki sen ne hissetsen aynısını hisseder olmuşum. Dertlerinle dertlenir, acınla ağlar, mutluluğunla gülümser olmuşum. O kadar sana benzemişim ki, ne zaman huzursuz olsan ben de huzur bulamaz olmuşum. Seni o kadar dinlemişim ki, sesini duymadan hiçbir günü adamakıllı bitiremez olmuşum. Ben sen olmuşum.

Diğer yarım… Seninle geçen zamanlarım o kadar kıymetli ki hiçbir anım boşa akmasın istiyorum. Her anımız ölümsüzleşsin, her sevincimiz tarihe kazınsın istiyorum. Gülüşün dudaklarına sabitlensin ve hiç bozulmasın, gözlerin gözlerimden ayrılmasın istiyorum. Ellerinin sıcaklığı ile ısınmak, seni doya doya yaşamak istiyorum.

Ben her zaman senin yanında kalmak, senin sevgilin olmak, sevdiğin olmak istiyorum aşkım. Beni bir an bile yalnız bırakma. Ben sensiz yarım kalırım. Çünkü ben içimden senin bıraktığın koca boşluğu hiçbir zaman atamam, hiçbir zaman seninle olduğum kadar mutlu olamam. Seni hep aynı aşkla, aynı parıltılı bakışla seveceğim birtanem…”

Yaren Çevrimdışı

Yaren

Kayıtlı Üye
5 Haz 2023
500
551
whisper-408482_1280-1024x576.jpg

Sevgilim,

Seni tanımak hayatımdaki en büyük mucize. Seninle ne kadar mutlu ve eksiksiz hissettiğimi bilemezsin. Yanımda olduğun düşüncesi bile bana güven veriyor ve varlığın hayatıma yepyeni anlamlar katıyor.

Sesinin her tonu kulağıma adeta tatlı bir müzik gibi geliyor. Beni uzun süredir yaşadığım uyku halinden uyandıran tatlı hayaller… O güzel gözlerine baktığımda her yeni günü daha özel görüyorum. Büyüleyici sesinin yumuşak tınısı ruhumu sakinleştiriyor. Işıldayan gülüşün tüm endişelerimi yok ediyor ve ben sevgilim, hayatımın geri kalanını bu sevgi bağı içerisinde geçirmek istiyorum. Seninleyken yaşadığım neşeyi hiçbir kelime ifade edemez. Birlikte geçirdiğimiz her gün kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum. Seninle olduğum her anda her şey çok doğru geliyor ve kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. İster bu yaşamda ister başka bir yaşamda kalbimde çok özel bir yerin var.

Kendimi bildim bileli seni sevdim. Sanırım sana ilk söylediğimde benim için ne kadar önemli olduğunu anladım. Hayatım boyunca seni severek yaşamak istiyorum.

Senin kadar özel biri tarafından sevilmekten çok memnunum. Uzun zamandır kimsenin beni mutlu edemeyeceğini ve seninle tanışana kadar taşa dönmüş kalbimi kazanamayacağını düşündüm. Hayatımı gerçekten değiştirdin ve her gün şükrediyorum senin gibi biri tarafından sevildiğim ve değer verildiğim için. Hayatıma tatlı bir aşk getirdin.

Seni çok seviyorum. Benim için bu dünyadaki her şeyden çok daha fazlasını ifade ediyorsun. Mucize gibi bir şey, seni buldum ve tatlı aşkını hayatımda tutmak için elimden geleni yapacağım.

Seninle paylaştığımız şeyler bir gökkuşağının renklerinden daha güzel ve asla günler içinde solmayacak ya da sadece yağmurda görünmeyecek. Sonumu yeni bir başlangıç yaptın. Seni bu hayat boyunca ve ötesinde seveceğim meleğim. Duygularımı anlatacak kelimeler yetersiz kalıyor. Benzersiz duygularla sarmalandım ve bu asla bitmeyecek. Bize çok inanıyorum. Sana ve kendime çok inanıyorum.

Tüm zamanlar boyunca sahip olduğumuz aşkı deneyimleme şansına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu sonsuza kadar seveceğim ve asla unutmayacağım bir şey.

Her zaman seni ve bizi düşünen sevgilin.

Kalp atışım, hayat mucizem,

Seni tanımadan önce aşka dair kurulmuş her cümle abartılı gelirdi bana. Şimdi ise duygularımı ifade edecek kelime bulamıyorum. Sana aşkımı anlatmak için her kelime yetersiz, eksik kalıyor sanki. Zifiri karanlıkta otururken aniden yanan ışık gibi girdin hayatıma. Seni ilk gördüğümde; gözlerim kamaştı bakamadım sana, kalbim göğsümü delecekmişçesine atmaya başladı. Sonra alıştı gözlerim ışığına yavaş yavaş, içinde bulunduğum aydınlığın bilincine vardım.

Aşkın büyüsüne kapıldım varlığınla iyi ki hayatıma girdin canım sevgilim, iyi ki bu eşsiz duyguyu tatmama vesile oldun. Aşkla birlikte çok şey kattın hayatıma; bana sevmenin, birine değer vermenin, konuşmadan da bazı şeylerin anlatılabileceğini öğrettin. Bir telefon sesinin kalp atışlarımı ne kadar hızlandırdığını öğrendim mesela ya da yolladığım mesaja gelen cevabın beş dakika gecikmesinin beni ne kadar strese soktuğunu…

Meğer yıllardır seni arıyormuş tüm benliğim, hayatıma girdiğin günden beri tamamlandım ben. Hani her insanın ruh eşi varmış derler ya biz bulduk birbirimizi. Benliğimin bir parçası gibisin sen, beni tamamlayan, nefes almamı sağlayan en önemli parçamsın. Seni hak edecek ne yaptım bilmem ama en büyük şükür sebebimsin hayat mucizem.

Seni çok seviyorum aşkım, hiç kimseyi sevmediğim kadar seviyorum seni, hiç kimseye teslim olmağım kadar bırakıyorum kendimi sana. Her anımda varsın, sımsıcak gülümsemen, gülen sevgi dolu gözlerin hep hafızamda. Nefesimsin sen ciğerlerimi dolduran bana yaşam enerjisi veren beni mutluluğa boğan. Senin yüzündeki tebessüm dünyalara bedel benim için. Hayatımın merkezisin bir tanem; eşimsin, dostumsun, arkadaşımsın, sırdaşımsın, ailemsin her şeyimsin benim. Sen yanımdayken, sıcaklığın işlerken iliklerime kadar her şey güllük gülistanlık bana, dünya bir yana sen bir yana…

Seni tanıdığım günden bu yana her geçen gün devleşen sevgim, sana taşmaya hazır gönlüm var. Başıma gelen en güzel şeysin sen. İyi ki her şeyim oldun. İçimi ısıttın bana aşkı yaşattın. Sonsuza kadar yanımda kal, elimi sakın bırakma… Sensiz kimsesiz, savunmasız, kapkaranlığım ben… Işığın hep benimle olsun. Sonsuza kadar ‘biz’ olarak kalmak ümidiyle seni çok seviyorum…

Yaren Çevrimdışı

Yaren

Kayıtlı Üye
5 Haz 2023
500
551
Günün birinde bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaktadır. Elbette yağmur yağdığı vakit ya koşulur, ya da bir yerlere sığınılır. Nasreddin Hoca da yağmurun yağışını ve sokakların yalnızlığını pencereden seyrederken bir de bakar ki yağmurdan kaçan bir adam… Hoca biraz dikkatli baktığında bunun bir komşusu olduğunu anlar ve pencereyi açarak;

“Komşu, komşu, utanmıyor musun, niçin Allah’ın rahmetinden kaçıyorsun?” deyince adam koşmayı bırakır ve yavaş yavaş evine doğru gider. Bu arada adamın da ıslanmadık yeri kalmaz.

Ertesi gün hava yine yağmurludur. Bu defa Hoca Efendi alışveriş için sokağa çıkmıştır. O, işini bitirip de hızlı adımlarla evine doğru giderken bir gün önceki komşusunun evinin önünden geçer. Bu sefer komşusu;

“Hoca Efendi, Hoca Efendi, sen dün bana ‘Allah’ın rahmetinden kaçılmaz. ’ demiştin; bak şimdi kendin kaçıyorsun.” deyince, Hoca komşusuna doğru döner ve;

“Be adam! Ben Allah’ın rahmetinden kaçmıyorum, Allah’ın rahmetini çiğnememek için koşuyorum.” der.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt